Tilbake til alle rapporter

Synkehull i veibane rett ut for utkjøring fra gårdsplass i Grimsrødveien 64

Rapportert i kategorien Hull i vei av Nils Chr.Rieber-Mohn 17:21, onsdag 17 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Dette synkehullet er ca 40 cm i diameter og blir større for hver uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:22, onsdag 15 mai 2019

  • Det er nå gått en måned og ingenting har skjedd.

    Sendt inn av Nils Chr.Rieber-Mohn 18:22, onsdag 15 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:43, onsdag 12 juni 2019

  • Fortsatt ikke reparert etter 2 måneder.

    Sendt inn av Nils Chr.Rieber-Mohn 22:43, onsdag 12 juni 2019

  • Dessverre tok det alt for lang tid før det ble fikset. Ble bare fylt på asfalt, men er redd at hullet er dypere og at det bare vil komme tilbake.

    Sendt inn av Nils Chr.Rieber-Mohn 23:23, onsdag 10 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter