Tilbake til alle rapporter

Feiing av sand og grus ved fortau- Gamle Gomsrudvei 11

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Finn Bjørtuft 15:21, torsdag 18 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 3 minutter senere

Har dere feiiet her rett før påske eller er dere ferdig? Håper dere blir bedre rent etter påske. Mye sand og grus fortsatt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvorfor fjerne all grusen inntil den grønne rabatten? Ved gangvei Tislegårdvei/ Gml. Gomsrudvei

    Sendt inn av Finn Bjørtuft 18:11, lørdag 20 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter