Tilbake til alle rapporter

Broken glass - midt i sykkelgata!

Rapportert i kategorien Sykkelveier av SLF Lillestrøm og omegn 11:04, lørdag 20 april 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det har ligget mye glass, midt i sykkelgata, i flere dager. Dumt at syklister utsettes for fare til å punktere akkurat her der kommunen håper å kunne motivere flere til å bruke sykle...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • ...fordi vi er usikre når kommunen leser og reagerer på denne meldingen har vi like godt ordnet saken selv, dvs kostet bort glasset.

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 11:06, lørdag 20 april 2019

  • Vi har løst saken selv :-)

    Sendt inn av SLF Lillestrøm og omegn 11:08, lørdag 20 april 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter