Tilbake til alle rapporter

Høy fart og mye støv

Rapportert anonymt 13:58, lørdag 20 april 2019

Sendt til Levanger og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Ønsker redusert fart på denne veien, da kjøres vældi fort her. Mange innkjørsler til denne veien og barn leker i nærheten. Har vært flere nesten ulykker i forbindelse med utkjøring i fra eiendommene. Det har vært problem flere år med høy hastighet. Det er også veldig mye støv på veien nå, så ønsker utbedring av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, onsdag 22 mai 2019

  • Støvproblemet ble løst i løpet av noen dager, men det er fortsatt ikke gjort noe med fartsgrensen forbi her.

    Publisert anonymt 19:38, onsdag 22 mai 2019

  • Spørsmålet om redusert hastighet ble tatt opp som sak i trafikksikkerhetsutvalget i dag og det vil bli foretatt hastighetsmåling og redusert hastighet etter utførte målinger.

    Sendt inn av torkve@Levanger.kommune.no 18:00, torsdag 13 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter