Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelysa

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:51, lørdag 20 april 2019

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er ikkje lys i gatelysa i krysset der vegen går vidare opp i Dalen eller svingar inn på Nicolai ber veg. Dette er eit kryss som er ofte høg fart i, siden det er strake vegen framover i Dalen. Det er og mykje brukt tursti rett ved, og farlege situasjonar oppstår fort på kveldstid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:41, lørdag 18 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter