Tilbake til alle rapporter

"Søkk" i gata etter dårlig grunnarbeid. Dette samler sølevann som bilene så skvetter på fasade og folk.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:11, lørdag 20 april 2019

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Etter vedlikehold har grunnen under asfalten sunket og skapt "søkk" som samler sølevann. Dette skvetter så bilene oppetter fasaden og også på kunder som skal til Terapisenteret. Blir verre og verre, og vannet må ledes til slukene langs fortauet slik som andre steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, søndag 19 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:57, mandag 17 juni 2019

  • Ingen kontakt. Legger ved bilde som viser grøfta som er asfaltert. Utenfor Gate 1 34 ligger denne grøfta akkurat i bilenes hjulspor og ikke langs fortau. Dermed blir det en stor dam som skvetter vann/søle på dør/fasade/folk.

    Publisert anonymt 09:57, mandag 17 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter