Tilbake til alle rapporter

Strøkasse står på feil side av veien etter asfaltarbeid. Nesten umulig å åpne om vinteren da lokket ligger feil vei. Bør flyttes tilbake på andre siden av vegen.

Publisert av Kristian Træland 20:23, lørdag 20 april 2019

Sendt til Hamar og Hedmark 1 minutt senere

Strøkasse er ikke blitt flyttet tilbake til opprinnelig sted etter asfaltering. Den står feil vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:15, lørdag 18 mai 2019

  • Ingenting har skjedd

    Sendt inn av Kristian Træland 22:15, lørdag 18 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:09, søndag 16 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Kristian Træland 18:32, søndag 14 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter