Tilbake til alle rapporter

Fullt i hull oppover veien ( pallaneveien) mye asfalt som har løsnet etter brøytebil i vinter.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kjartan Keech Haaland 21:56, lørdag 20 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 3 minutter senere

Det er masse hull og løs asfalt etter brøytebilen har skrapt opp lappeteppet som er i gaten her. Ubehagelig å kjøre i og lett for syklister å skli på den løse asfalten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:15, søndag 19 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter