Tilbake til alle rapporter

Mye sand og grus

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 10:32, søndag 21 april 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gangveien mellom Rolls vei og Arnoldtsvei i Spydeberg er ikke feid! Det samme med fortauene langs Stasjonsgata.

Det er lenge siden resten av gangveien ble feid så tror disse partiene ble glemt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter