Tilbake til alle rapporter

1 til 2 biler står parkert i langs veien

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 13:27, søndag 21 april 2019

Sendt til Ringerike 3 minutter senere

1 til 2 biler står parkert langs veien, kan føre til stygge situasjoner siden det er en gang og sykkelvei som kommer ut på veien bak disse bilene. Går ikke ann å møte en bil der uten å stoppe. Bilene bør fjernes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er ikke løst. Kommunen mente dette var Statens Vegvesens ansvar.

    Publisert anonymt 09:44, tirsdag 23 april 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter