Tilbake til alle rapporter

Dype spor etter at stikkrenner ikke er gravd opp og renset.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:59, søndag 21 april 2019

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Ikke vedlikeholdt vei før snesmelting. Hvilket resulterer i at veien blir utvasket Stikkrenner må graves opp og vei gruses.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter