Tilbake til alle rapporter

Skilt for Heggebærveien ligger på bakken

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Hans Helge Ilstad 12:41, mandag 22 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Ved deponi av snø i krysset Heggebærveien x Parkveien sist vinter er skiltet igjen knekt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:23, mandag 20 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, mandag 17 juni 2019

  • Har purret til teknisk sjef uten at problemet er løst.

    Sendt inn av Hans Helge Ilstad 19:53, mandag 17 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Helge Ilstad 20:26, mandag 15 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter