Tilbake til alle rapporter

Veinavn-skiltet Solheimveien, skruer ødelagt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 13:00, mandag 22 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 4 minutter senere

Veinavn-skilt 'Solheimveien' (kommunal vei fra FV921 Grimsrødhøgda, ned til Solheim Senter). Skiltet ikke godt nok festet til stolpen, sklir ned, vris stadig i feil retning av 'uvedkommende'. Skruene forsøkt tilskrudd, men av så dårlig kvalitet at de ble ødelagt! Derfor ingen feste for det ene skiltet, som er tatt vare på av undertegnede.

I tillegg har vi registrert at vikepliktsskiltet er i utkjøringen fra Solheimveien til FV 921 er revet ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:16, mandag 20 mai 2019

  • Har ikke hørt noe, og det er ikke fikset. Må nok purre!

    Publisert anonymt 14:16, mandag 20 mai 2019

  • PURRING. Skiltet er ennå ikke skrudd opp igjen. Som vi skrev i den opprinnelige meldingen, har undertegnede (tlf nr 917 93 485) tatt vare på skiltet. Det må festes bedre og med mer solide skruer.

    Publisert anonymt 10:14, fredag 24 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter