Tilbake til alle rapporter

Gate/fortau feiing og renhold

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Langseth Ivar 19:45, mandag 22 april 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatene må feies snarest, vi som bor i innkjøringa kan hverken vaske vinduer eller terrassen da det blir like møkkete etter noen dagen. Også forbi barnehagen er dette er stort problem. Trafikken i gata med 8 blokker krever en langt bedre vedlikehold. Slukene/kumlokk er så tette så hvis det kommer mye nedbør så vil ikke vannet gå i disse og derved lage utfordringer i krysset. Vet at det starter anleggs arbeid nå tirsdag så dette bør prioriteres før oppstart av dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Gatefeiingen er godt i gang på Hamar, men vi klarer ikke være over alt på samme tid.

    Dere er ikke glemt. Se Hamar kommunes hjemmesider for feieliste.

    Mvh

    Hamar kommune

    Publisert anonymt 07:31, tirsdag 23 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Langseth Ivar 19:57, mandag 20 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter