Tilbake til alle rapporter

Lokk sitter løst

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:28, tirsdag 23 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Det ligger tre lokk i veien mellom Wernerløkka 14 og 15 og ett eller flere av disse sitter løst og beveger seg. Det bør sveies? før de beveger mer på seg. Det har vært sveiset før, men pga slitasje tror jeg sveisen har gått opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:55, tirsdag 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter