Tilbake til alle rapporter

Det må feies her, lett å punktere på sykkel!

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Marius Raunholm 13:13, tirsdag 23 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 2 minutter senere

Det er feid i begge ender av denne biten av sykkelrute 01, men her mangler det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, tirsdag 21 mai 2019

  • Dårlig, ble ikke utført

    Sendt inn av Marius Raunholm 14:59, tirsdag 21 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter