Tilbake til alle rapporter

Mange hull og sprekker på gangveien mellom Smeden og Vang Skole.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:26, tirsdag 23 april 2019

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Gangveien er i veldig dårlig forfatning. Masse sprekker i asfalten. Skummelt for barn som sykler til skolen. Fort gjort å sette fast dekk i en sprekk i asfalten og velte. Her er det også stort sett nedoverbakke hele veien, så skadene kan fort bli stygge med god fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter