Tilbake til alle rapporter

Ikke asfaltert etter graving

Rapportert i kategorien Hull i vei av Tove Evjenth Solberg 07:26, onsdag 24 april 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei! Tidligere i vinter/fjor høst ble det grav ved innkjøringen til "gamle postgarasjen". Ikke ordnet i forhold til asfalt. Mye grus i sykkelveien i tillegg. Håper det skjer forbedringer i dette området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:56, onsdag 22 mai 2019

  • Fortsatt ingen bedring, skarpe kanter i asfalten. Hvor lang tid tar det å få rettet dette opp?

    Sendt inn av Tove Evjenth Solberg 07:56, onsdag 22 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tove Evjenth Solberg 08:23, onsdag 19 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter