Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:34, onsdag 24 april 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys fungerer ikke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Er det 1 stk mast som ikke lyser? Vi er klar over at det ikke lyser i masta utenfor høyensalgata 73. Entreprenøren tar dette fortløpende

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 12:50, onsdag 24 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:32, onsdag 22 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter