Tilbake til alle rapporter

Bjørk ved gangvegen har knekt og sperret gangvegen. Treet virker helt tørt. Fare for at mer faller ned?

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:21, onsdag 24 april 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Se over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for info! Vi sjekker ut dette

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 10:16, mandag 29 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:49, torsdag 23 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter