Tilbake til alle rapporter

Mye grus på fortauet og i veikant

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:05, lørdag 27 april 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

På oversikten over når gata skal feies vår 2019 står det uke 17 på vårt område. Dette er ikke gjort. Store støvplager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Det jobbes med saken! Ansvarlig entreprenør har fått meldingen. Til info er det ikke kommunen som har ansvaret for fortau i byen. Det er gårdeierne

    Mvh hamar kommune

    Publisert anonymt 14:31, tirsdag 30 april 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:23, lørdag 25 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter