Tilbake til alle rapporter

Åpen utendørs telecom skap - barna drar i ledninger!

Rapportert anonymt 14:57, lørdag 27 april 2019

Sendt til Nesodden og Akershus 3 minutter senere

Mellom Myrlia 3 og Myrlia 5 ble et utendørs telecom skap skadet i vinter i forbindelse med snøbrøyting av vei. Skapet står delvis åpent, kan ikke låses og barna fra nabolaget leker med ledninger. Må fikses snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:37, mandag 27 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter