Tilbake til alle rapporter

Hvorfor er det ikke feid bort strøsand ennå?

Rapportert i kategorien Gatefeiing av graut1@hotmail.com 11:49, søndag 28 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 1 minutt senere

Alt som triller glir jo på sanden. Samt at det støver jo konstant. Ser ikke helt at det er billigere å fjerne den nå heller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter