Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:24, mandag 29 april 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys mellom Trosteveien 14 og 16 slukket. Gjentakende problem, og jeg mistenker at det høye treet inntil lysmasten kan være årsak til at lyset stadig er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter