Tilbake til alle rapporter

Asfalten er brøytet bort

Rapportert i kategorien Hull i vei av Terje Tyskø 19:27, mandag 29 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 3 minutter senere

Det har vært dårlig asfalt og autovern i 5 år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:16, tirsdag 28 mai 2019

  • Har maset hvert år i de siste 10 årene, men får bare tilbakemelding fra kommunen at vi ikke blir prioritert i år.

    Sendt inn av Terje Tyskø 18:16, tirsdag 28 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:30, tirsdag 25 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:45, torsdag 25 juli 2019

  • Ingen ting har skjedd

    Sendt inn av Terje Tyskø 00:45, torsdag 25 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter