Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke, nederst i Magnus Barfot

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:47, mandag 29 april 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 3 minutter senere

Nederste gatelys mot Olav Magnusson fungerer ikke, lyser bare av og til. Vært slik en god stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:26, onsdag 5 juni 2019

  • Tror d er uforandret, men ikke vært hjemme på en uke.

    Publisert anonymt 09:08, onsdag 3 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:54, onsdag 31 juli 2019

  • Fortsatt periodisk feil

    Publisert anonymt 09:54, onsdag 31 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, onsdag 28 august 2019

  • Begynner å ta veldig langt tid... ikke gjort noen ting som jeg kan se...

    Publisert anonymt 10:23, onsdag 28 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:08, fredag 27 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter