Tilbake til alle rapporter

Mange som parkerer feil ved parkering forbudt

Rapportert i kategorien Parkering av Alf Teigen 20:58, onsdag 1 mai 2019

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Ingen parkerigsvakter på lenge! Folk parkerer innenfor pakering forbudt i rundkjøring ved Sletteløkka 28.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:29, torsdag 30 mai 2019

  • Dårlig.

    Sendt inn av Alf Teigen 04:29, torsdag 30 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 05:26, torsdag 27 juni 2019

  • Dårlig!

    Sendt inn av Alf Teigen 05:26, torsdag 27 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:36, torsdag 25 juli 2019

  • Dårlig. Jeg har ikke sett parkeringsvakter på lenge.

    Sendt inn av Alf Teigen 13:36, torsdag 25 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter