Tilbake til alle rapporter

Hull og dype hjulspor i ''hele'' rundkjøringen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Espen Cederkvist 09:56, torsdag 2 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 4 minutter senere

Store deler av rundkjøringen er det store hull og/eller dype hjulspor som må utbedres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:38, torsdag 30 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, søndag 30 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter