Tilbake til alle rapporter

Stor betongkloss etterlatt v gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:39, torsdag 2 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

Stor betongkloss etterlatt v. gangvei, mellom terraseveien og Omagata/nergt. Den har vært brukt for gangveiskilt, men det er byttet med nytt for mange år siden, så denne bør hentes for evt. gjenbruk av kommunen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:46, torsdag 30 mai 2019

  • Et problem løste seg greit ! et annet er ikke løst enda (ang lyktestolpe i omagata )

    Publisert anonymt 16:46, torsdag 30 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter