Tilbake til alle rapporter

Store humper i rundkjøring etter tungtransport i sommer

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 21:58, torsdag 2 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ski 2 minutter senere

Her trengs det utbedring av kraftige humper i rundkjøring. Årsaken til humpene er mest sannsynlig tungtransport som har "vridd" asfalten i sommer. asfalten har vært myk gjennom en lang sommer. dette er farlig for motorsyklister og uoppmerksomme bilister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:44, torsdag 30 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter