Tilbake til alle rapporter

Like etter rundkjøringen i nordgående retning er det svært dype hjulspor

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bojan Asanovic 06:29, fredag 3 mai 2019

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dype hjulspor i en del meters lengde. Like etter rundkjøringen på Trondheimsveien i nordgående retning

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:52, fredag 31 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:26, fredag 28 juni 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bojan Asanovic 07:59, fredag 26 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter