Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert anonymt 08:15, tor. 16 juni 2011

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 4 minutter senere

Kumlokk mangler gummipakning slik at det nå ligger å vipper hver gang en bil kjører over.
Søndregata utenfor Comfort

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det virker nå som om komlokket er fikset

    Publisert anonymt 09:36, fre. 15 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter