Tilbake til alle rapporter

Et stort hull tvers over gata

Rapportert i kategorien Hull i vei av oyvind@stenseng.com 09:30, lørdag 4 mai 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Et stort snitt er skåret over asfalten i forbindelse med kabellegging. Det har ligget tvers over vegen siden i fjor høst, og nå er det blitt et dypt hull som nå MÅ asfalteres raskt før noen får ødelagt kjøretøyene sine. Det er ikke mulig å unngå hullet med bil.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:06, lørdag 1 juni 2019

  • Dette skal være reasfaltert

    Publisert anonymt 10:04, mandag 1 juli 2019

  • D

    Publisert anonymt 10:04, mandag 1 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter