Tilbake til alle rapporter

Det er satt opp skilt om gangfelt, men det blir ikke etterlevd. Det gangfelt må også merkes på vei. Viktig da dette er et kryss med kryssene skole elever.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:02, lørdag 4 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Mangler merking av gangfelt i vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det vil bli merket opp gangfelt ved denne overgangen.

    Sendt inn av Kristiansund kommune 08:06, mandag 6 mai 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:01, lørdag 1 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:07, mandag 1 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:44, tirsdag 30 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter