Tilbake til alle rapporter

Gamle kumlokk

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 18:47, mandag 6 mai 2019

Sendt til Grue 3 minutter senere

Hei, ble skiftet kumlokk her i Tyrsveg i fjor. Disse ligger fortsatt her i grøften. Ligger en del lokk i runden på Tyrsveg. Håper disse blir hentet i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:07, mandag 3 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter