Tilbake til alle rapporter

Fartsdump ønskes

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Sigve Thorkildsen 21:15, mandag 6 mai 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Vi er en nyetablert velforeningen innerst i Kalamyrveien (nytt felt lenger inne i en etablert gate/nabolag). Det er flere fartsdumper i Kalamyrveien før farlige kryss, noe som er svært positivt, men vi savner en til (hvor jeg har markert på kartet), ettersom gata stadig har blitt utvidet/forlenget. Det er en god del morgentrafikk i området og dette er en skolevei for elever tilhørende 3stk ulike skoler. Som leder av Kalamyrtunet velforening ønsker jeg å komme med et forslag om fartsdump der jeg har plassert nål på kart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:28, mandag 3 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter