Tilbake til alle rapporter

Det er et voksende hull midt i veien som er farlig for biler.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Per Gunnar Nergaard 13:00, tirsdag 7 mai 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Problemet gjentar seg hvert år hullet vokser når regn, snø og is kommer til. Dere tetter hullet med litt asfalt, men det holder ikke og hullet vokser igjen. Det må legges ny asfalt på hele veien. Det er fullt av hull og sprekker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet har flere ganger tidligere år også blitt tettet. Men det oppstår nytt hull på sammen fordi det ikke er lagt ny heldekkende asfalt på hele veien.

    Sendt inn av Per Gunnar Nergaard 13:48, tirsdag 4 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter