Tilbake til alle rapporter

Hull i veibane som har hvert der i hvertfall de siste 6 årene.

Rapportert i kategorien Hull i vei av arnt nilsen 15:05, tirsdag 7 mai 2019

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Hull i veibane som ikke ble fikset ved forrige henvendelse. så ut som det var fylt masse i hullet til det var halvfult og så ble det fritt for masse på bilen eller det ble for tungt å fylle hullet helt fullt eller hullet ble forlatt halvferdig for og sikre mer jobb i fremtiden eller dette ble gjort på pur faan for og terge bilistene....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:08, onsdag 5 juni 2019

  • Intet skjedde

    Sendt inn av arnt nilsen 07:08, onsdag 5 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter