Tilbake til alle rapporter

Stort tre ved spangenvegen 23 som har falt ned, er dyttet ut av vegen men inn på mitt jordet

Rapportert i kategorien Trær av Gustav Grøholt 07:37, onsdag 8 mai 2019

Sendt til Løten 3 minutter senere

Stort tre ved spangenvegen 23 som har falt ned, er dyttet ut av vegen men inn på mitt jordet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:05, onsdag 5 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:24, onsdag 3 juli 2019

  • Svært dårlig, har også vært i direkte kontakt med Veidekke på telefon 3 ganger der de lover å ordne men det er ikke gjort. Dette opplegget er totalt bortkastet og gir folk en forhåpning om at ting skal ordnes og da bli man enda mer skuffet.

    Sendt inn av Gustav Grøholt 08:24, onsdag 3 juli 2019

  • Tok lang tid mye purring

    Sendt inn av Gustav Grøholt 08:54, onsdag 31 juli 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter