Tilbake til alle rapporter

5cm dypt. 1/2 m2. Lappa der før.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunnar Eriksen 09:48, onsdag 8 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy 2 minutter senere

Hull i asfalten

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, onsdag 5 juni 2019

  • Jeg tror saken ikke har gått til Tønsberg Bydrift men til Ferder kommune.

    Sendt inn av Gunnar Eriksen 10:44, onsdag 5 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:00, onsdag 3 juli 2019

  • Denne ble ikke sendt til Tønsberg kommune. Jeg har snakket med ansatte i parkvesenet ogparkeringsetaten som skulle videreformidle dette. Det erogså 2 mnd siden.

    Sendt inn av Gunnar Eriksen 15:00, onsdag 3 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:01, fredag 2 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter