Tilbake til alle rapporter

Bustopp er ødelagt

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Gisle Totland 13:34, tor. 16 juni 2011

Sendt til Nesodden mindre enn et minutt senere

Busstopp er ikke vedlikeholdet og er gått helt i oppløsning. All kantstein er borte. Her samler det seg en kjempedam med vann når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter