Tilbake til alle rapporter

Veien er gravd over flere steder på denne veistrekningen og har dype grøfter etter graving.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:35, onsdag 8 mai 2019

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Det er dype grøfter etter graving av kulverter og det er skarpe kanter der asfalt er kuttet. Slik har det vært siden før påske.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problem løst :) Nå er det lagt asfalt!

    Publisert anonymt 00:14, fredag 10 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter