Tilbake til alle rapporter

Høye busker sperrer all sikt og fører til farlige situasjoner når syklister kommer ned bakken samtidig som fotgjengere kommer fra busstoppet.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Ivar Nygaard 17:32, lørdag 11 mai 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Buskene i bedet bak busstoppet er nå så høye og tette at siktlinjene er helt vekke. Jeg ser nesten daglig farlige situasjoner der syklister holder på å kollidere med hverandre eller fotgjengere. Kombinert med en veldig smal passasje i sykkelvognfellen som er montert i bunnen av bakken er dette et sted som bør gjøres noe med.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:11, tirsdag 11 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:29, tirsdag 9 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter