Tilbake til alle rapporter

Mye grus etter vinteren

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Groengelstad@hotmail.com 11:25, søndag 12 mai 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 5 minutter senere

Det er mye grus på fortauet etter vinteren. Det ble feiet en gang før all snøen var borte, men etter at all snøen forsvant, ligger det mye igjen. Er det planlagt noe feiing,for eks før 17.mai?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortauet ble helt fritt for all grus etter rundt to uker etter at jeg hadde sendt mail. Flott at det finnes en måte å gi tilbakemelding på slike ting.

    Sendt inn av Groengelstad@hotmail.com 10:46, mandag 10 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter