Tilbake til alle rapporter

Mangler «busspute» retning nedover ved fotgjengerfelt som går mellom Steindal og Hoeggen skole.

Publisert av Boye Romundstad 13:08, søn. 12 mai 2019

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

«Busspute» har vært borte fra Steindalsveien ved fotgjengerfeltet som krysser veien mellom Steindal og Hoeggen skole, dette medfører at bilistene på vei oppover kjører i motgående felt, der puten mangler, for å slippe å senke farten, denne puten har vært borte lenge. Vi i Steindal Skole FAU ønsker denne tilbake i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:59, søn. 9 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, søn. 7 juli 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:05, søn. 4 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:22, søn. 1 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:45, søn. 29 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:42, søn. 27 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:32, man. 25 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:14, man. 23 desember 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Boye Romundstad 21:29, mandag 20 januar 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter