Tilbake til alle rapporter

For djup avløpsrist, lagde skade på bilen vår.

Rapportert anonymt 13:10, søndag 12 mai 2019

Sendt til Førde og Sogn og Fjordane 4 minutter senere

Foran garasjen i Kvernberget 5 og 7, er det en djup avløpsrist. Vi har fått skade på bilen vår av denne. Skade som hadde vore greit å få reparert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:42, søndag 9 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter