Tilbake til alle rapporter

Dype hull i skjøt på hver side av bru

Publisert av Håkon 18:45, søndag 12 mai 2019

Sendt til Buskerud og Øvre Eiker 4 minutter senere

Dype hull i skjøt på hver side av bru.

Dette ble meldt inn forrige gang 25.mars og allerede tilbake i dårlig stand :( Mulig å få til en bedre løsning denne gangen. Muligens legge på mere asfalt?

Takk på forhånd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:22, mandag 10 juni 2019

  • Fortsatt ikke løst

    Sendt inn av Håkon 09:22, mandag 10 juni 2019

  • Løst

    Sendt inn av Håkon 16:16, tirsdag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter