Tilbake til alle rapporter

Slaghull i asfalten

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:38, søndag 12 mai 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Slaghull i asfalten som har forverret seg den siste uka. Må lappes. Sykler og går mange barn her hver dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:37, mandag 10 juni 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:10, mandag 8 juli 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:47, mandag 5 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter