Tilbake til alle rapporter

Tre. Ligger mot elektriske ledninger. Kan falle over skolebarn.

Rapportert i kategorien Trær av Hans Kristian Bendixby 07:35, mandag 13 mai 2019

Sendt til Bærum 4 minutter senere

En turgåer ba meg rapportere. Det er et tre som har knekt og kan være en risiko for skolebarn, som bruker denne gangveien. Treet ligger mot strømførende ledninger. Det ble rapportert 4/5 på siden til Bærum kommune. Det er foreløpig ikke noe respons i dag 13/5-2019.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingen tilbakemelding mottatt

    Sendt inn av Hans Kristian Bendixby 07:56, mandag 10 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter