Tilbake til alle rapporter

Masse grus i sykkelfeltene

Rapportert i kategorien Gatefeiing av christian.sjurseth@getmail.no 15:24, mandag 13 mai 2019

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hei! Sykkelfeltene i begge retninger bør feies igjen. Mye grus. Dette bør gjøres jevnlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei! Det ble løst, men tok ca 3 uker før det ble feid. Håper at dette kan blir gjort en gang i måneden som minimum / evnt etter behov. Mvh Christian Sjurseth

    Sendt inn av christian.sjurseth@getmail.no 19:59, tirsdag 11 juni 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter